Мова

ТМ "BVS"

Компанія ТМ "BVS" займається розробкою, виробництвом та реалізацією різних видів обладнання для водного транспорту. Одним із наших проектів є розробка різноманітних аксесуарів та додаткового обладнання для транцевих надувних човнів з ПВХ та човнів з жорстким корпусом малого розміру, а саме: транцевих коліс, тримачів спінінга, тримачів датчика ехолота (трансд'юсера).

Перша промислова партія транцевих коліс, виготовлена ​​нами, була представлена ​​на виставці "Полювання та Рибалка" у Києві у 2010 році.

При вивченні потреб ринку, відгуків клієнтів, для покращення споживчих якостей, у 2013 році було проведено глибокий рестайлінг цієї моделі.

У 2016 році, з реєстрацією торгової марки BVS, модельний ряд транцевих коліс був доповнений новою моделлю КТ270 та різними модифікаціями моделі КТ400, різних варіантів виконання утримувачів спінінга та утримувачів датчика ехолота.

Робота нашої команди спрямована на те, щоб зробити продукцію максимально комфортною, безпечною та доступною для широкого кола споживачів.

Вироби, що виготовляються ТМ "BVS", виготовляються з якісних матеріалів з використанням промислового обладнання. Якість наших виробів підтверджує випробування в реальних умовах. Ми надаємо гарантію на продукцію, яку ми виробляємо.

Сортування: orderby Кількість:
Категория: Ціна: від До ГРН Скинути фільтр

Транцеві колеса BVS КТ400 Інтерцептор

Ціна: 1530 ГРН

Т 400 Інтерцептор - особлива конструкція транцевих коліс з класичного модельного ряду "BVS" - КТ400. Надійна та проста конструкція,...

Виробник: ТМ "BVS"
Термін доставки: 2-5 днів
Відгуків (0)

Транцеві колеса BVS КТ400 Інтерцептор-Піно

Ціна: 2030 ГРН

но КТ 400 Інтерцептор - особлива конструкція транцевих коліс з класичного модельного ряду "BVS" - КТ400. Надійна та проста конструкція,...

Виробник: ТМ "BVS"
Термін доставки: 2-5 днів
Відгуків (0)
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Copyright © 2009 Купити надувні човни ПВХ в Києві | lodki-pvc.kiev.ua