Універсальний пристрій для кріплення монітора ехолота з акумулятором, двох вудлищ та пляжної парасольки. Значно економить корисне місце в човні та спростить пошук та вилов риби. Зручний столик у човен з відкидним механізмом додасть робочого простору пристрою. Вся конструкція виготовлена із вологостійкої фанери плюс спеціальне кріплення для встановлення на надувний човен пвх. Відмінне рішення для любителів тролінгу.

Нещодавно з'явилася ця унікальна технологія, зварювання швів надувних човнів. Вулканізація, УВЧ-склеювання, молекулярна дифузія під впливом гарячого повітря, технологію зварного шва серед інертного газу. Назв багато а принцип один. В результаті застосування цих методів матеріал, що склеюється, «співується», та при охолодженні стає єдиним цілим.

Бажаємо Вас познайомити з вдалим винаходом рибалок для надувного човна. В основному для надувних човнів виробляють стандартні лавки з фанери. Крамниці виготовляють з бакелітової вологостійкої фанери, що робить їх стійкими до вологи, але жорсткими для м'якого місця. Та сидячи в човні довгий час, рибалка перетворюється на тортури, а не на відпочинок.

Човновий мотор з мотокоси. Дуже багато інформації є в інтернеті щодо переробок тримерів у човновий мотор. Але все воно як те, начебто і не складно, але напряжно. Необхідні спеціальні верстати та інструменти, а якщо замовляти у токаря то ціна буде кусатися. Але на допомогу нужденним з'явився перероблений заводський човновий мотор. Чотирьохтактний човновий мотор Джміль 1.6 к.с.

Для довгої та правильної роботи човнового двигуна, власнику даного девайсу необхідно регулярно проводити технічне обслуговування свого залізного друга. У технічне обслуговування входять такі процедури як: Заміна мастила в картері мотора та в редукторі, заміна масляного та повітряного фільтрів, перевірка працездатності вузлів та механізмів човнового двигуна.

Copyright © 2009 Купити надувні човни ПВХ в Києві | lodki-pvc.kiev.ua