Мова

Ми є офіційними представниками компанії ENERGY BOATS в Україні, яка існує на нашому ринку з 2009 року. Наша компанія одна з перших хто почав виготовляти надувні човни за унікальною технологією. Це технологія зварного шва в середовищі інертного газу. Наша компанія єдина в Україні має патенти на цю унікальну технологію.

Надувні човни Енерджі виготовляються тільки за унікальною технологією теплового зварювання (патенти №12199; №10969), використовуються ПВХ тканини високої щільності - багатошарові матеріали щільністю 900-1200 гр / м2, завдяки чому гарантія на матеріал та шви становить 5 років!

Наша компанія є першопрохідцем в Україні по виготовленню човнів з надувним дном низького тиску, так звані човни НДНТ. Також досконально опанувала технологією зварного шва, що дозволяє забезпечити необхідну міцність з'єднання для підвищеного тиску, яке і додає жорсткість надувному дну.

Надувні човни НДНТ це крок в майбутнє, фахівці нашої компанії не стоять на місці, а постійно шукають можливості для поліпшення, модернізації та підвищення якості.

Всі човни ENERGY виготовляються на виробництві з новітнім обладнанням, за унікальними технологіями, при найвищому контролі якості продукції. Кожна надувний човен Energy комплектуються сертифікатом відповідності що дозволяє без всяких проблем зареєструвати мале судно в Україні.

 

Наш інтернет-магазин займається продажем надувних човнів ENERGY в місті Києві, причому ми тісно пов'язані з самим виробництвом і готові запропонувати Вам, не тільки стандартні, але і тюнінговані за вашим бажанням моделі надувних човнів Енерджі. Виробництво човнів знаходиться в Україні місто Київ!

Купити надувний човен Energy можна зі складу в Києві або замовити надувний човен НДНТ Energy безпосередньо на виробництві, де будуть враховані всі Ваші побажання. Так само здійснюємо доставку по всій території України (Нова Пошта, Авто люкс) Всі наші човни Енерджі проходять перевірку перед відправленням свого нового господаря.

Телефонуйте і ми з радістю допоможемо вибрати те, що потрібно саме Вам!

Copyright © 2009 Купити надувні човни ПВХ в Києві | lodki-pvc.kiev.ua